הפורום הגדול בישראל לענייני גירושין ודיני משפחה - מענה משפטי בנושא מה אני עושה? חייבת עזרה...
מה אני עושה? חייבת עזרה - פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

סיוע משפטי למתגרשים צוואות וירושות חלוקת רכוש פירוק שיתוף הסכמי ממון

פורום גירושין ודיני משפחה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
06/08/2018 14:55
אני נשואה +3 עברנו דירה לפני שבוע לבית ברמת סירחון מזעזעת קיצונית ביוצר משהו לא נורמאלי בכלל.
כרגע כמו שכולם יודעות כאן חופש גדול אני לבד עם עניין הניקיון ו3 קטנים שצמאים לייחס מימני ואין באפשרותי בכלל מנסה כמה שיותר להספיק הבית כמי אתר בנייה לא שפכו בו מים במשך 3 שנים משהו שאי אפשר לעלות על הדעת
הבעייה מתחילה בזה שבעלי מגיע הביתה ולא מפסיק לרדת עלי לפגוע להעליב לזלזל להקניט לעשות מימני אפס מאופס וזה ברגיל באופן יום יומיבלי קשר למעבר רק שעכשיו זה החמיר ביותר וזה בלתי נסבל דוגמא קטנה אכפת לך רק מהניקיון, את חושבת שאת יודעת הכל, את לא חכמה בכלל, מי את חושבת את עצמך, נמאס לי מימך, לא יכול לשמוע אותך יותר, וזה על קצה המזלג.
אני לא טלית שכולה תכלת אבל אני מודעת לעצמי שאני פוגעת או שאני יוצאת לא בסדר אני יודעת להתנצל לבקש סליחה.
יצא לי המון לנסות לדבר איתו אבל ללא שום הצלחה במשך 10 שנות נישואין שלנו זה מגיע למצב של תסתמי, אין לי כוח לשמוע אותך, הוא חושב שהוא מושלם. הכי חכם בעולם. לא טועה אף פעם. ושכל העולם חייב לו הוא שורף אנשים בשנייה. אף פעם לא חושב על הצרכים שלי מה אני מרכישה מה עובר עלי. ואם אני בטעות ישתף אותו שאנח לא מרגישה טוב או שרע לי פיזית נפשית הוא יאלה מה את רוצה את עושה את זה לעצמך אני מצטערת על השנייה שפתחתי את הפה בכלל. אני מאד אוהבת אותו ואני מרגישה שאני טובה בשבילו רק בסקס לא מעבר ואני אומרת לעזעזל אם כל כך רע לך איתי ואני מלאה חסרונות ואף פעם אתה לא מוצא בי משהו טוב ושוב חוץ מהמיטה מה אתה עושה איתי בכלל .
לך צא לי מהחיים אל תמרר אותי .
בקצרה יגיד אני לא בנאדם בריא פיזית אני אחרי מספר ניתוחי לב וכן יש לי עבר נפשי לא קל שמלווה אותי יום יום אבל אני מקפידה באופן קבוע בטיפול שיחות ולא מזלזלת בזה לרגע במיוחד עבור 3 האוצרות שיש לי בחיים שלי.
כרגע הגעתי לתובנה היחידה להתגרש רל תציעו טיפול זוגי הוא לא ילך לעולם שאף אחד לא יגיד לו מה לעשות כי הוא מושלם.
אני נורא מפחדת מהצעד הזה בגלל הילדים שלי אני לא רוצה להעביר אותם משבר כל כך קשה הם מאד אוהבים אותו. אבל אם זה ימשך עוד רצת אני יתמוטט סופית.

מה אני עושה? איך מתמודדים מול המצב שהגעתי אליו?

האמור באתר זה אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ משפטי אישי.
הסתמכות על המידע באתר Divorced באחריות המשתמש בלבד!

פורום גירושין ודיני משפחה

שאלה בנושא: מה אני עושה? חייבת עזרה - פורום גירושין ודיני משפחה

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699