הפורום הגדול בישראל לענייני גירושין ודיני משפחה - מענה משפטי בנושא צריכה עצה של עורך דין...
צריכה עצה של עורך דין - פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

סיוע משפטי למתגרשים צוואות וירושות חלוקת רכוש פירוק שיתוף הסכמי ממון

פורום גירושין ודיני משפחה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
05/07/2018 12:07
אני נשואה 3 שנים +2 נסיכות צפופות מהממות(שנה ושנתיים)
הזוגיות שלי ידעה עליות וירידות לצערי בעיקר ירידות
במשך ה3 שנים הללו נילחמתי בשיניים לטפח את הזוגיות לשמור על משפחה נורמטיבית אבל לא משנה באיזו דרך ניסיתי ומה עשיתי בסוף יצאתי האישה הרע החולת נפש שזקוקה לפסיכיאטר ועוד ועוד צרור של ברכות
כל פעם הבלגתי וסלחתי וקיבלתי את הטענה שכשהוא כועס יוצאת ממנו מפלצת והוא לא מתכוון לכל המילים שהוא מוציא מהפה
לפניי כחודשיים אפילו קצת יותר הוא התחבר לבחור ובהרגשה שלי הרגשתי שהקשר עם הבחור הזה לא טוב כלל וכלל כשפניתי אליו ופתחתי בפניו את שאני מרגישה הוא יצא עלי ב360° בסוף הסתבר שאותו בחור הוא פגע רע ובעיקבות הקשר של בעלי איתו בעלי עשה דברים גרועים ברמה שהחלטתי שבזה הכל ניגמר ולמרות הכל בסופו של דבר סלחתי כי לא רציתי לפרק את המשפחה ולפגוע בבנותי
הגענו למצב שאין לנו איך לסיים את החודש וכל מה שקשור לכלכלת הבית קיבלתי עזרה רק מאימי היקרה בזמן שאמא שלי דואגת כל אחת לשבוע שיהיו לנו מוצרי חלב עופות מטרנות וכו' המשפחה שלו טורחת להזמין אותנו להתארח לארוחת שישי וזה תמיד מחייב אותנו לבוא עם דברים שחסר לאמא שלו או לאחותו וגם על זה הבלגתי הגענו למצב שאין לנו כבר 3 חודשים איך לשלם שכירות וניפנפו אותנו מהדירה אני עברתי לאמא שלי והוא עבר לאחותו(הוא מסוכסך עם המשפ' שלי) אחותו ואמא שלו גרות באריאל כשכל המשפחה שלי גרה בגבעת שמואל
לא רציתי ולא הסכמתי לעבור לאריאל והחלטנו שתקופה נחיה בהפרדה על מנת שנוכל לבנות ולהיבנות
ובסוף בעלי ואחותו לחצו עלי לעשות את הצעד שכ"כ חששתי וניסיתי להימנע ממנו ולעבור לאריאל למרות שביקשתי והתחננתי שלא יאיצו ולא ילחצו ויתנו לי את הזמן שלי
כ"כ רציתי לתקן ולבנות את הזוגיות שלנו שהסכמתי ללכת על כל הקופה למרות הפחדים שלי ובסופו של דבר בפחות משבועיים מצאתי את עצמי מגורשת ומושפלת עם דמעות בעיניים
זה קרה בדיוק לפניי יומיים
ומאותו הרגע החלטתי שפה ניגמרו הצאנסים וההזדמנויות החלטתי שמגיע לי חיים טובים יותר
אבל...ויש אבל גדול בעלי ואחותו מאיימים עלי שהם יעשו הכל בכדי לקחת את הבנות ממני אני מטופלת ברווחה בעקבות המצב הכלכלי שניכנסתי אליו(בעלי דאג לסבך אותי יופי טופי) ולמרות שהעוסית שלי הסבירה לי שהכל לרעתו והדברים לא יכולים לקרות כמו שהוא רוצה עדיין קיים בי הפחד
איך מתמודדים?איך אני מצליחה לשמור על הבנות קרוב אלי הן כל עולמי?
איך מתחילים את כל התהליך של הגירושים משמרות מזונות מה קורה במידה ואין לי את האפשרות לשכור עו"ד שיוכל לנתב אותי בנכון ולא נכון בבקשה אני נואשת ועל סף התמוטטות

האמור באתר זה אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ משפטי אישי.
הסתמכות על המידע באתר Divorced באחריות המשתמש בלבד!

פורום גירושין ודיני משפחה

שאלה בנושא: צריכה עצה של עורך דין - פורום גירושין ודיני משפחה

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699