כמה שאלות לעורך דין סגל - פורום גירושין ודיני משפחה
הפורום הגדול בישראל לענייני גירושין ודיני משפחה - מענה משפטי בנושא כמה שאלות לעורך דין סגל...
כמה שאלות לעורך דין סגל - פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

סיוע משפטי למתגרשים צוואות וירושות חלוקת רכוש פירוק שיתוף הסכמי ממון

פורום גירושין ודיני משפחה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
13/06/2018 04:57
שלום רב,

1. דוד שלי - אח של אמא שלי היה חולה כרוני נפשי בהוסטלים ומעונות במשך רוב חייו והשבוע הוא נפטר ללא אשה וילדים לאמא שלי יש עוד 2 אחיות + גיסה מאח נוסף שכבר אינו בחיים ממזמן אחיין של אמא שלי (בן אחותה) הוא אפוסטרופוס במשך שנים של הדוד שנפטר השבוע

2. לפני עשרות שנים כשסבא וסבתא נפטרו - הבית שלהם עבר לבעלות כל הילדים ואמא שלי מכרה את חלקה לאחותה. לפני כשנה אותן 2 אחיות רצו להחתים את אמא שלי (אך לא חתמנו) על מסמך כלשהו שקשור לאותו בית ולמקרקעין או טאבו או עריית הרצליה וראינו באותו מסמך שאחת האחיות (אמא של האפוסטרופוס) "קנתה" את החלק של דוד שלי בזמן שהוא היה עוד חוסה במעון והעבירה את חלקו מהבעלות על הבית לילדה שלה. אציין שהמשפחה בסכסוך מאוד קשה זה שנים ויש התנשאות ושנאה מהרבה סיבות אך יש לי מספר שאלות:

1. כיצד אני יכול לדעת אם היה מסמך צוואה מדוד שלי? למרות שאני בטוח שאם קיים מסמך כזה אז הוא הושג במרמה כי דוד שלי לא מודע ב- 100 אחוז לנעשה איתו והיה מאוד מבולבל והוא הוחתם בלא הבנתו.

2. כיצד אני יכול להשיג מסמך רפואי שמוכיח שדוד שלי לא היה כשיר לחתום על הסכמה להעביר כספיו ונכסיו לגורם כלשהו? והאם יוצא בזה לאחר פטירתו - כל נכסיו וכספיו אמורים להתחלק שווה בין היורשים הטבעיים בחוק שזה משפחה צד ראשון?

3. במידה וחלקו של דוד שלי "נרכש" בעודו בחיים במעון חוסים - מה אוכל לעשות בשביל שאמא שלי והאחים שלי יקבלו את חלקם השווה וכמה זמן תהליך כזה יכול לקחת?

4. מה אוכל לעשות במידה ובן דודה שלי (האפוסטרופוס) יחליט לטעון שהוא היורש היחידי לקבלת כספיו של דוד שלי?

אני מודה לכם ואשמח לקבל תשובות מלאות

האמור באתר זה אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ משפטי אישי.
הסתמכות על המידע באתר Divorced באחריות המשתמש בלבד!

פורום גירושין ודיני משפחה

שאלה בנושא: כמה שאלות לעורך דין סגל - פורום גירושין ודיני משפחה

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699