הפורום הגדול בישראל לענייני גירושין ודיני משפחה - מענה משפטי בנושא האם כספי פטור ממס עקב נכות ברי חלוקה בעת גירושין ?...
האם כספי פטור ממס עקב נכות ברי חלוקה בעת גירושין ? - פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

 מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

סיוע משפטי למתגרשים צוואות וירושות חלוקת רכוש פירוק שיתוף הסכמי ממון




פורום גירושין ודיני משפחה


נושא
מחבר
תאריך ושעה
29/04/2018 07:48
אני ואשתי מתכוונים להתחיל בתהליכי גירושין ( עוד לא בוצע שום צעד)
אני נכה ולאחרונה קיבלתי אישור שאני פטור מתשלומי מס משנת 2008 לצמיתות עקב סעיף 9- 5 פטור ממס לנכים.
אני יודע שכספי פיצויי נזיקין שייכים לנכה בלבד.
האם הדין שווה גם במקרה זה ?
כלומר האם החזר הכספים בגין תשלומי המס לעבר הם ברי חלוקה בזמם גירושין ?
אני אמור לקבל בימים אילה החזר עבור תשלום מס משנת 2008 ( הרבה כסף ).
האם אני יכול להעביר את הכסף לחשבון על שמי בלבד ?
האם כספי פטור ממס כיום ( בהווה ובעתיד )שייכים אליי בלבד ואני יכול להעבירם לחשבון על שמי בלבד?

תודה


האמור באתר זה אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ משפטי אישי.
הסתמכות על המידע באתר Divorced באחריות המשתמש בלבד!

 

פורום גירושין ודיני משפחה

שאלה בנושא: האם כספי פטור ממס עקב נכות ברי חלוקה בעת גירושין ? - פורום גירושין ודיני משפחה

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699