הפורום הגדול בישראל לענייני גירושין ודיני משפחה - מענה משפטי בנושא סידור גט כתנאי לבירור הערעור ברבני הגדול...
סידור גט כתנאי לבירור הערעור ברבני הגדול - פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

פורום גירושין ודיני משפחה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
25/10/2017 07:52
רציתי לדעת האם סידור גט ללא הסכם גירושין וטרם שהתקבלה הכרעה לגבי הרכוש , יכול לגרום לי נזק או העיכוב במתן גט יכול לסייע מבחינה אסטרטגיה משפטית. אני מתייעצת איתך מאחר ויש קשרי חברות עם ב"כ הצד שכנגד ואני מרגישה שהעו"ד שלי אינו מייצג אותי באופן נאמן.(או שאני טועה) קיים ערעור על החלטות בה"ד הרבני האזורי מאחר ובה"ד הרבני האזורי נמנע מלהכריע בפס"ד בעניין איזון משאבים, החוב של הבעל (הלוואה שנטל בסתר מהחשבון המשותף ששימש את צרכיו) וההחלטה לחייב בגט ללא כל תנאי (גם ללא הסכם גירושין) לצערי הרב לא יכולתי להתייצב לדיון בערעור בשל מחלה רפואית שצצה באותו יום ועל כך הציבו לי תנאי שעלי להסדיר את הגט תוך ימים ספורים תוך קביעת מועד דיון חדש בערעור למועד מאוחר יותר וכי אם לא יוסדר הגט, יבטלו לי את הערעור וישקלו לחייב אותי בהוצאות כבדות. העו"ד שמייצג הינו פרובונו וטען שהגעתי לחרפת רעב ואני נמצאת עם הילדה ללא קורת גג ואילו העו"ד שלו טען טענה שיקרית שהבעל לא חי עם אישה קרוב לשלוש שנים ,כאשר הוא חי בזוגיות בדירה המשותפת ממנה פינה אותי (יחד עם הילדה) הרשומה על שם משפחתו. אני מאוד אבודה ואני לא יודעת מה הכי נכון לעשות כי אני חוששת שאם אתן לו מה שהוא רוצה , ידחו לי את הערעור ברבני הגדול ולא ידונו בזכויותי. איבדתי אמון במערכת כולה לאחר מה שחוויתי מהרבני האזורי שהפעיל עלי לחצים פסולים לוותר על זכויותי ולשאת בכל הנזקים שהבעל הותיר לי (הלוואות שלקח לנסיעה שלו לאוסטרליה ולעסק שלו שאינני כלל שותפה לו)

האמור באתר זה אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ משפטי אישי.
הסתמכות על המידע באתר Divorced באחריות המשתמש בלבד!

פורום גירושין ודיני משפחה

שאלה בנושא: סידור גט כתנאי לבירור הערעור ברבני הגדול - פורום גירושין ודיני משפחה

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699