פורום גירושין ודיני משפחה
הפורום הגדול בישראל לדיני משפחה והליכי גירושין עומד לרשותך 24 שעות ביממה...
פורום גירושין ודיני משפחה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

 מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

סיוע משפטי למתגרשים צוואות וירושות חלוקת רכוש פירוק שיתוף הסכמי ממון
פורום דיני משפחה וגירושין


נושא
מחבר
תאריך ושעה

29/07/2018 07:18
שלום עורך דין נכבד,

מקווה שתוכל למצוא זמן לעזור לי במקרה הבא שמטריד אותי:

אחד השכנים מהכניסה השניה שם את המדחס של המזגן שלו מול החלון של החדר שלי.

זה מחמם לנו את כל הבית וזה גם לא בריא.

הדירות הן בקומת קעקע, הוא פשוט הרחיב את הבית שלו ושם את המדחס ממש מול החלון שלי, בקיר שהרחיב.
הוא אומר שנדליק כל לילה את המזגן גם, מעבר לכך שאני עובדת עם ילדים והמזגן עושה אותי חולה. אנו כרגע לא מעוניינים להדליק את המזגן בגלל העלויות גבוהות שלו.
אבל החום שנהיה בבית ובמיוחד בחדר שלי בגלל המדחס בלתי נסבל.

ושלא נדבר על הרעש שיש בלילה בגלל המדחס הזה.
האם אפשר לתבוע אותו?
16/08/2018 13:51
הפורום לא דן בנושאים של תכנון ובנייה
05/08/2018 12:30
מדובר על תכנון של אמא של החתן לבנות בית קומה אחת לבנה בשטח שלה בשנים הבאות והיא לא מעוניינת שלבת הזוג שלו תיהיה בעלות על הקרקע?
צריך לקחת בחשבון שהבן מתכנן שלאחר שיכנס לבית יחסוך מספר שנים ואז יבנה חצי חצי בסכום הכספי קומה שנייה לבית אבל שהבת זוג לא תרכוש שום זכויות על הנכס. כלומר תקבל רק את הסכום ששמה לשם הבניה במידה ויפרדו?
07/08/2018 09:56
שלום
את מוזמנת לפנות אלינו ללא התחייבות לשיחה טלפונית .

בברכה,
משרד עורכי דין שרון סגל
05/08/2018 13:06
אהלן

אבי נפטר לא מזמן ובת הזוג שלו חיה בדירה שהוא והיא קנו ביחד עם בנם המשותף אחי למחצה. לא ידוע על מי שם הדירה אך כן נשמח לדעת אם יש לנו איזשהו חלק בדירה, בנוסף לפני שהוא נפטר הוא רשם על פתק משהו ברוסית שאומר ששליש מהבית הוא שלי ושל אחותי והחתים אותה על מסמך זה, אני לא יודעת לקרוא רוסית ואשמח לדעת אם יש עורך דין שיכול לעזור לנו בסוגיה זו , האם מגיעה לנו רק שליש או שהחוק אומר גם מעבר? תודה ויום נפלא
07/08/2018 09:55
שלום
את מוזמנת לפנות אלינו ללא התחייבות לשיחה טלפונית .

בברכה,
משרד עורכי דין שרון סגל
06/08/2018 14:55
אני נשואה +3 עברנו דירה לפני שבוע לבית ברמת סירחון מזעזעת קיצונית ביוצר משהו לא נורמאלי בכלל.
כרגע כמו שכולם יודעות כאן חופש גדול אני לבד עם עניין הניקיון ו3 קטנים שצמאים לייחס מימני ואין באפשרותי בכלל מנסה כמה שיותר להספיק הבית כמי אתר בנייה לא שפכו בו מים במשך 3 שנים משהו שאי אפשר לעלות על הדעת
הבעייה מתחילה בזה שבעלי מגיע הביתה ולא מפסיק לרדת עלי לפגוע להעליב לזלזל להקניט לעשות מימני אפס מאופס וזה ברגיל באופן יום יומיבלי קשר למעבר רק שעכשיו זה החמיר ביותר וזה בלתי נסבל דוגמא קטנה אכפת לך רק מהניקיון, את חושבת שאת יודעת הכל, את לא חכמה בכלל, מי את חושבת את עצמך, נמאס לי מימך, לא יכול לשמוע אותך יותר, וזה על קצה המזלג.
אני לא טלית שכולה תכלת אבל אני מודעת לעצמי שאני פוגעת או שאני יוצאת לא בסדר אני יודעת להתנצל לבקש סליחה.
יצא לי המון לנסות לדבר איתו אבל ללא שום הצלחה במשך 10 שנות נישואין שלנו זה מגיע למצב של תסתמי, אין לי כוח לשמוע אותך, הוא חושב שהוא מושלם. הכי חכם בעולם. לא טועה אף פעם. ושכל העולם חייב לו הוא שורף אנשים בשנייה. אף פעם לא חושב על הצרכים שלי מה אני מרכישה מה עובר עלי. ואם אני בטעות ישתף אותו שאנח לא מרגישה טוב או שרע לי פיזית נפשית הוא יאלה מה את רוצה את עושה את זה לעצמך אני מצטערת על השנייה שפתחתי את הפה בכלל. אני מאד אוהבת אותו ואני מרגישה שאני טובה בשבילו רק בסקס לא מעבר ואני אומרת לעזעזל אם כל כך רע לך איתי ואני מלאה חסרונות ואף פעם אתה לא מוצא בי משהו טוב ושוב חוץ מהמיטה מה אתה עושה איתי בכלל .
לך צא לי מהחיים אל תמרר אותי .
בקצרה יגיד אני לא בנאדם בריא פיזית אני אחרי מספר ניתוחי לב וכן יש לי עבר נפשי לא קל שמלווה אותי יום יום אבל אני מקפידה באופן קבוע בטיפול שיחות ולא מזלזלת בזה לרגע במיוחד עבור 3 האוצרות שיש לי בחיים שלי.
כרגע הגעתי לתובנה היחידה להתגרש רל תציעו טיפול זוגי הוא לא ילך לעולם שאף אחד לא יגיד לו מה לעשות כי הוא מושלם.
אני נורא מפחדת מהצעד הזה בגלל הילדים שלי אני לא רוצה להעביר אותם משבר כל כך קשה הם מאד אוהבים אותו. אבל אם זה ימשך עוד רצת אני יתמוטט סופית.

מה אני עושה? איך מתמודדים מול המצב שהגעתי אליו?
07/08/2018 09:55
שלום
את מוזמנת לפנות אלינו ללא התחייבות לשיחה טלפונית .

בברכה,
משרד עורכי דין שרון סגל
29/07/2018 08:20
הייי יש לי שאלה וצריכה מענה דחוף בבקשה
בענייני משפחה....
סבתא שלי שתחייה נמצאת בבית אבות.... לא צלולה.... מי שטיפלה בכל העניינים שלה אם זה בנק ביטוח לאומי ליבוש הכל מהכל הייתה אמא שלי והיא הייתה כמובן גם האופוטרופסית שלה בבנק ובבית אבות
לפני שנה אמא שלי נפטרה
לאמא שלי יש אח שגר בארהב והוא עבר אוטומטית להיות אפוטרופוס שלה.... כמובן מכיוון שהוא לא זמין ולא גר קרוב הוא לא באמת יוכל להחליט עבורה החלטות או לדאוג לה כמו שאני אוכל ולכן ביקשתי ממנו מספר פעמים לגשת לנוטריון בארהב ויגיש ויתור ויעביר את האפוטרופסות על שמי
אמר כן אבל מורח אותי עד עכשיו רק כי מתעצל להתעסק בעניין הזה. הוא לא מתכוון להגיע לארץ (אפילו להלוויה של אימי לא הגיע) לכ מתעניין בסבתא שלי ולא מתקשר.

השאלה היא: איך אפשר להעביר את האפוטרופוסות על שמי ?
24/07/2018 05:46
אודה לעצה טובה של עורך דין מנוסה בנושא מזונות.

הגרוש שלי לא משלם מזונות מנובמבר 2017.

מינו לי דרך הסיוע עורך דין לפני כמה חודשים שמטפל לי בתיק (חוב ישן של הגרוש והוצלפ עכשווי) כרגע הכל בהמתנה.

איך לעזאזל אני רואה נשים שממצות את זכויותיהן כל כך מהר ומקבלות עבור ילדיהן את המזונות?

מה אני לא עושה נכון?
23/07/2018 08:35
בוקר טוב עורך דין סגל

רציתי לדעת איך מסירים / מבטלים עיכוב יציאה מהארץ לקטין. האיסור ניתן במעמד הסכם גירושין וכעט פחות רלוונטי.
1. האם ניתן להגיש בקשה האופן עצמאי או שחייבים ייצוג עו"ד?
2. מהן העלויות להגשת בקשה?
22/07/2018 16:33
היי לגבי הורות משותפת האם אפשרי לעשות הסכם דרך בית משפט עם האישה (ללא נישואין)שלאחר ההריון והלידה היא תקבל לחשבונה דוגמא 400 שח לחודש מזונות לילד ולא כמו שמקובל 1500+הוצאות אלא סכום נמוך בלבד ובמידה והאבא יחליט להשתתף במשהו נוסף אין לו חובה אלא רק זכות. (זה במקום לפנות לבנק הזרע ששם לא מקבלים מזונות משום מקום לאחר הלידה וכך יהיה לילד אב) תודה.
22/07/2018 08:44
לקראת הסכם, 7/7 ללא מזונות.

אבל בגלל שגירושין זה מפחיד, החלטנו בכל זאת לתת אחד לשני איזושהי רשת ביטחון ליום סגריר (לא רוצים להגיע למצב שבו בית משפט קובע עבורינו מהו שינוי נסיבות קיצוני ומה לא....).

אז אנחנו צריכים לבנות איזשהו מנגנון מדורג של פערי שכר (שכיום אין ביננו) עם גבול תחתון ועליון, והסכום שישולם לצד שהפער לרעתו.

בנוסף רוצים להוסיף איזשהו מודל של עזרה הדדית במידה ומישהו חולה או מאבד כושר עבודה או כל נסיבת חיים טראגית אחרת (בנוסף לביטוחים).

האם יש לכם ניסיון משפטי בניסוח מנגנון שכזה? אשמח לשמוע דעה והסבר של עורך דין מנוסה בתחום מטעמכם.
18/07/2018 06:57
בוקר טוב עורך דין סגל הנכבד,
רציתי לשאול אותך האם יש לבית הדין הרבני סמכות לאשר לאם להוציא ילדה בת 12 לחו"ל למרות התנגדות האב נחרצות בטענה שהאם לא אחראית ויש חשש לילדה ? בנתים בית הדין אישר את הבקשה ואני מחפש דרך להפוך את ההחלטה שלו ולמנוע מהאם לצאת עם הילדה לחו"ל נגד רצוני. איך עושים את זה מבחינה חוקית ומשפטית? כמה זמן לוקח הליך כזה?
16/07/2018 05:08
ברשותכם אשאל 2 שאלות הנוגעת לענייני ירושה: בעוד הרבה הרבה הרבה שנים, לאחר פטירתי. 1) אם נשארתי רווקה ואם רשמתי את הרכוש על שם ההורים - לאן הרכוש ילך? 2) אם נשארתי רווקה והרכוש על שמי - יש לי אחים לאן הרכוש ילך? תודה רבה מראש.
15/07/2018 07:43
שלום. אנחנו בני זוג שאחד מהם יהודי והשני לא יהודי, התחתנו בקפריסין, חתונה אזרחית. שאלה שלי כמה זמן לוקח תהליך של התרת נישואין וכמה זה עולה בממוצע?
תודה.
08/07/2018 09:01
שלום השאלה שלי היא
אני נולדתי בצ'ילה, יחד עם הוריי ואחותי עשינו עליה לישראל ב2012 כשהייתי בן 14, ב2015 אחותי עזבה את הארץ ונותרו אני והורים בישראל לבד במצב כלכלי מאוד כבד, אני הייתי אמור להתגייס במרץ 2018 אבל טרם גיוס שלי עזבתי את הארץ לכיוון ספרד ובמהלך שהייה שלי בספרד קיבלתי אזרחות ספרדית , זאת אומרת יש לי אזרחות ציליאנית ישראלית וספרדית, אני כרגע נחשב משטמת מצהל אבל אני רוצה לחזור לישראל כי אני מאוד מתגעגע.

לסיכום
האם יש דרך כל שהי במצב שלי להסדיר המעמד הצבאי שלי בלי להיעצר בנתב"ג , האם יש בכלל אפשרות לעשות את זה בשגרירות ישראלית או בקונסוליה בספרד? או שרק בארץ ניתן לעשות את זה?

תודה
08/07/2018 16:14
שלום רב ,
צרי עמנו קשר נעזור לך לפתור את הבעיה .

בברכה,
צוות המשרד עורכי דין שרון סגל
04/07/2018 05:47
שלום רב
ברצוני לשאול האם ניתן לאשה לגבות דמי כתובתה על סמך צילומי וידאו של החתונה . זאת מאחר והכתובה המקורית אבדה ואין אפשרות להוציא העתק מהרבנות
תודה
06/07/2018 10:31
שלום רב
אפשר מהרבנות כמו כן להביא את הסרט ביחד עם העדים שהיו נוכחים בחתימה .

בברכה
צוות המשרד שרון סגל עורכי דין .
05/07/2018 12:07
אני נשואה 3 שנים +2 נסיכות צפופות מהממות(שנה ושנתיים)
הזוגיות שלי ידעה עליות וירידות לצערי בעיקר ירידות
במשך ה3 שנים הללו נילחמתי בשיניים לטפח את הזוגיות לשמור על משפחה נורמטיבית אבל לא משנה באיזו דרך ניסיתי ומה עשיתי בסוף יצאתי האישה הרע החולת נפש שזקוקה לפסיכיאטר ועוד ועוד צרור של ברכות
כל פעם הבלגתי וסלחתי וקיבלתי את הטענה שכשהוא כועס יוצאת ממנו מפלצת והוא לא מתכוון לכל המילים שהוא מוציא מהפה
לפניי כחודשיים אפילו קצת יותר הוא התחבר לבחור ובהרגשה שלי הרגשתי שהקשר עם הבחור הזה לא טוב כלל וכלל כשפניתי אליו ופתחתי בפניו את שאני מרגישה הוא יצא עלי ב360° בסוף הסתבר שאותו בחור הוא פגע רע ובעיקבות הקשר של בעלי איתו בעלי עשה דברים גרועים ברמה שהחלטתי שבזה הכל ניגמר ולמרות הכל בסופו של דבר סלחתי כי לא רציתי לפרק את המשפחה ולפגוע בבנותי
הגענו למצב שאין לנו איך לסיים את החודש וכל מה שקשור לכלכלת הבית קיבלתי עזרה רק מאימי היקרה בזמן שאמא שלי דואגת כל אחת לשבוע שיהיו לנו מוצרי חלב עופות מטרנות וכו' המשפחה שלו טורחת להזמין אותנו להתארח לארוחת שישי וזה תמיד מחייב אותנו לבוא עם דברים שחסר לאמא שלו או לאחותו וגם על זה הבלגתי הגענו למצב שאין לנו כבר 3 חודשים איך לשלם שכירות וניפנפו אותנו מהדירה אני עברתי לאמא שלי והוא עבר לאחותו(הוא מסוכסך עם המשפ' שלי) אחותו ואמא שלו גרות באריאל כשכל המשפחה שלי גרה בגבעת שמואל
לא רציתי ולא הסכמתי לעבור לאריאל והחלטנו שתקופה נחיה בהפרדה על מנת שנוכל לבנות ולהיבנות
ובסוף בעלי ואחותו לחצו עלי לעשות את הצעד שכ"כ חששתי וניסיתי להימנע ממנו ולעבור לאריאל למרות שביקשתי והתחננתי שלא יאיצו ולא ילחצו ויתנו לי את הזמן שלי
כ"כ רציתי לתקן ולבנות את הזוגיות שלנו שהסכמתי ללכת על כל הקופה למרות הפחדים שלי ובסופו של דבר בפחות משבועיים מצאתי את עצמי מגורשת ומושפלת עם דמעות בעיניים
זה קרה בדיוק לפניי יומיים
ומאותו הרגע החלטתי שפה ניגמרו הצאנסים וההזדמנויות החלטתי שמגיע לי חיים טובים יותר
אבל...ויש אבל גדול בעלי ואחותו מאיימים עלי שהם יעשו הכל בכדי לקחת את הבנות ממני אני מטופלת ברווחה בעקבות המצב הכלכלי שניכנסתי אליו(בעלי דאג לסבך אותי יופי טופי) ולמרות שהעוסית שלי הסבירה לי שהכל לרעתו והדברים לא יכולים לקרות כמו שהוא רוצה עדיין קיים בי הפחד
איך מתמודדים?איך אני מצליחה לשמור על הבנות קרוב אלי הן כל עולמי?
איך מתחילים את כל התהליך של הגירושים משמרות מזונות מה קורה במידה ואין לי את האפשרות לשכור עו"ד שיוכל לנתב אותי בנכון ולא נכון בבקשה אני נואשת ועל סף התמוטטות
05/07/2018 17:13
שלום רב
את מוזמנת להגיע למשרדו לפגישה ללא התחייבות על מנת לעזור לך .
בברכה
צוות המשרד עורכי דין שרון סגל
03/07/2018 08:45
חברה שלי ואני ידועים בציבור, ומעוניינים לשחרר את הפיקדון הצבאי למטרת נישואין, תוך שמירה על סטטוס ידועים בציבור. יש לנו הסכם ממון שבקרוב נאשר אצל נוטריון.
אחרי קבלת האישור ניגש ביחד לבנקים מהם משכנו בעבר חלק מהפיקדונות.
אנו נביא איתנו את הטופס לשחרור פיקדון מהקרן לקליטת חיילים משוחררים, תעודת זהות, נספח ורשיונות נהיגה.
האם אנחנו מחסירים משהו? יש דבר שיכול למנוע את משיכת שארית הפיקדון?
01/07/2018 07:46
היי,
מתייעצת בשביל שכנה גרושה המתקיימת מקצבת נכות.
לפני כשנה וחצי בנה בן 39 התחתן עם בחורה בת 26 שנכנסה להריון לפני החתונה. הבן ביקש משכנתי לחיות אצלה בבית עד שיחסכו לרכישת בית, התינוק נולד ולאחר חצי שנה החלו בעיות בין בני הזוג הבן החליט להתגרש אך הבחורה מסרבת לתת גט ולצאת מהבית.
בדיעבד מסתבר שעוד לפני החתונה הבחורה הייתה מקליטה את הריבים בין בני הזוג שיחות שכללו את איומיו של הבן על הבחורה כי יכה את אחיה ואת אביה והייתה משמיעה לו אותם, אך כיוון שהשלימו הבן שכח לבקש מהבחורה למחוק את כל ההקלטות, לפני החתונה היא כל הזמן הייתה מתייעצת עם עו"ד בכל עניין, החליפה עבודות כל חודש, לשכנה יש עוד 2 בנות אחת לא נשואה חייה באותו הבית עם ילד. השכנה חוששת שהבית ילקח ממנה ולא יודעת איך להוציא את הבחורה מהבית.
מיותר לציין כי הבן לא רצה להינשא לבחורה אך בשביל לקחת אחריות על מעשיו ואיומי הבחורה שתתבע אותו על עוגמת נפש וכנראה בגלל ההקלטות שהיו ברשותה התחתן איתה וכיום ההשלכות הן:
היא לא עובדת.
כל ההוצאות של הבית הן על שכנתי. האם היא יכולה לדרוש מהבחורה לעזוב את הבית?
האם הבחורה יכולה לתבוע משהו מהדירה?
01/07/2018 07:09
היי,

אני מעוניינת לפתוח תיק בבית משפט לענייני משפחה. יש משמעות לכך שעדיין אין לי עורך דין? האם מומלץ לקחת עורך דין לפני תחילת הליך זה או שניתן לפחות להתחיל בלי?
מציינת כי אין באפשרותי לשכור עורך דין בשלב זה.

ישנן השלכות לכך אם אקבל עורך דין מטעם בית המשפט לגביי זכויותיי או שעדיף לקחת עורך דין באופן פרטי?

אני במקור מירושלים. התחתנתי ועברתי לפני שנתיים וחצי לקריות.

יש לנו ילד משותף. מה הסיכויים שלא אוכל לחזור לעיר מגוריי?
מציינת כי אין לי שום תמיכה כלכלית כאן,נפשית ופיזית (מעט מאוד).

וכאן אני מחזירה לשאלה האם אני אצטרך לקחת עורך דין באופן פרטי?

תודה
30/06/2018 05:51
שלום רב.
אנו זוג פתוח ובמסגרת הסכם ממון שאנו רוצים לערוך ולהגיש לבית משפט רוצים להכניס סעיף המתייחס לסוגיה שבכותרת.
שמכיוון שאנו דוגלים במערכת יחסים פתוחה וליברלית-אין לנו בעיה עם זה שכל אחד מאיתנו יאפשר לצד השני לקיים יחסי מין גם עם פרטנר/ית אחר/ת כך שהדבר לא ייחשב כבגידה כי זה בהסכמה.האם זה אפשרי וקביל בבית המשפט?
28/06/2018 20:50
שלום, אנו בהליך גירושין לקראת משמורת משותפת מלאה במסגרת גישור. צרכי 2 ילדינו(6+) בחודש כ-2500 ש"ח. שכרי נטו 13500 ושכר אשתי כ-8500. לאחר מכירת דירתנו אנו צפויים להחזיק מעל מליון ש"ח מזומן כל אחד. האם סכום זה צריך להילקח בחשבון במסגרת איזון המשאבים וחישוב מזונות הילדים ?
תודה.
: עבור אל עמוד

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699