עורך הדין שרון סגל מסביר על הדרכים לפתרון סכסוכים בתוך המשפחה לפי החוק בישראל...
עורך דין מומחה לדיני משפחה לשירותך בכל עניין משפחתי
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

 מרכז המידע להליכי
גירושין ודיני משפחה
בהנהלת עו"ד שרון סגל
בהנהלת עו"ד
שרון סגל

להתגרש בתנאים שלך! פתרונות יצירתיים בענייני משפחה
וגירושין בהתאמה אישית עבורך
תמיד למען הזכויות שלך יעוץ מומחים בנושא ירושה וצוואה
ופתרון אפקטיבי לסכסוכי ירושים
לחזק את הזוגיות! הסכם ממון הוא הבטחון שלך
לעתיד שקט ורגוע
שמירה על האינטרסים שלך! הדרך לפירוק השיתוף
בליווי משפטי אישי ובהליך מזורז
נסיון ואסטרטגיה מנצחת! הדרך המהירה והאפקטיביות
לחלק את הרכוש המשותף שלכם!
x

סיוע משפטי למתגרשים צוואות וירושות חלוקת רכוש פירוק שיתוף הסכמי ממון


דיני משפחה בישראל - עורך דין ממומחה לשירותך

Hebrew
תאריך: 15/02/2017 15:44   

נישואין של בני זוג טומנים בחובם התקשרות ממוסדת וחוקית בעלת משמעויות רבות. אחת מהן היא במקרה של גירושין כאשר בני הזוג מעוניינים "לפרק את החבילה" ולצאת כל אחד לדרך חדשה.

דיני משפחה רבים נוגעים בנושא הגירושין בישראל ורק עורך דין מקצועי המתמחה בנושא יוכל לעזור לכם ליישמם לטובתכם. להלן מספר דוגמאות מרכזיות לעניין.

תביעה או הסכם גירושין הדדי?

 
כיום במדינת ישראל ישנן שתי אפשרויות משפטיות להתגרש. האחת היא באמצעות ניסוח הסכם גירושין הדדי, אישורו מבחינה משפטית ולאחר מכן הגעה אל טקס הגירושין ברבנות.
 
השנייה היא באמצעות הגשת תביעה חד צדדית לגירושין, הסדרת כל ההיבטים הנלווים לה (מזונות, הסדרי ראייה וכו') כאשר רק לאחר פסק הדין מגיעים לרבנות.
 
עו"ד דיני משפחה מוביל יידע כיצד לעזור לבני הזוג להסדיר את כל המחלוקות ביניהם בכל אחת מהדרכים הנ"ל, לעיתים אף באמצעות הליך של גישור, ורק במידה ועדיין לא הסתדרו הדברים, לתת לשופט להחליט בעניין. 
 

בית דין לענייני משפחה או בית דין רבני?

 
בעוד נתינת הגט מתבצעת בסופו של דבר אך ורק בבית הדין הרבני בטקס הגירושין הסופי, הרי שהדרך לשם עשויה לעבור בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני. שתי ערכאות משפטיות אלו מחזיקות באותן הסמכויות לפסוק בנושאי גירושין, אך לעומת המסגרת האזרחית ה- "חילונית" של בית המשפט לענייני משפחה, בית הדין הרבני דן בעניין המשפטי גם תוך התייחסות להיבטים הלכתיים (כגון כתובה, סיבת הגירושין וכו').
 
מאחר ותביעת הגירושין תידון במקום בו נפתח התיק לראשונה, הרי שחשוב מאוד להקדים את בן הזוג ולפנות אל הערכאה המשפטית הנכונה ביותר למצבכם. התייעצות מקדימה עם עורך דין דיני משפחה מקצועי ומנוסה בהחלט תעזור לכם לקבל החלטה מושכלת בעניין.  
 

היבטים נוספים של גירושין

 
כמובן שישנם היבטים נוספים בהם נוגע הליך של גירושין, בין אם בהסכמה ובין אם בתביעה. נושאים כמו מזונות ילדים, הסדרי ראייה, סוג המשמורת (משותפת, בלעדית), חלוקת הרכוש, איזון משאבים ועוד - כל אלו חייבים להיות מוסדרים בקפידה בעת פירוק המשפחה והיציאה לחיים חדשים.
 
עורך דין דיני משפחה איכותי יידע לפשט עבורכם את כל הסעיפים הרלוונטיים ולהשיג עבורכם את המיטב בכל אחד מהם.
 
חשוב מאוד לציין כי לעיתים תביעת הגירושין יכולה לכלול גם היבטים נוספים של דיני משפחה כמו במקרה של אלימות במשפחה, הסתרת נכסים, סרבנות גט ועוד. היוועצות עם עו"ד מומחה תהפוך את ההליך למהיר יותר, פחות עמוס רגשית ועם מינימום פגיעה כלכלית בכם וביקרים לכם. 

הליכי גירושין פורום משפחה יצירת קשר 052-2226699